PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Ekies All Senses Resort 4*- Vourvourou Halkidiki (Fjetje dheSole Travel & Tours
26.03.2017, 13:54
Ekies All Senses Resort 4*- Vourvourou Halkidiki (Fjetje dhe Mėngjes)
Zbritje 20% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €389 - Bėhet €311 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 28 Prill.
Shtesa 45€ pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.


T (http://plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3REG56WDIAMX)resor Sousouras (ex.Hanioti Pallace) 4* - Halkidiki (Gjysėm Pensioni)
Zbritje 5% pėr Rezervime tė Hershme deri mė 31 Mars. Ēmimi: Ishte €181 - Bėhet €171 pėr 7 netė pėr person pėr Nisje mė 1 Maj.
Shtesa 45€ pėr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.