PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shes dollape + banak 150.000 LekeKeda86
24.03.2017, 10:49
Shes 8 Dollape ne gjendje te mire te perdorur me pare ne Farmaci dhe 1 banak, me siperfaqe xhami qe mund te hiqet. Cmimi i diskutueshem.


Tel. : 0694061694

Cel. : 0694061694

Tel. : 042244873

Cel. : 0694061694