PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, MEGA-ULJE, 30% skonto mbi te gjitha kaskat e motorave.Rider Style
31.03.2017, 14:54
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

RIder Style po rinovohet, erdhen MEGA-ULJET deri ne 30% ulje mbi te gjitha kaskat e motorave.
Kaskat jane te reja, origjinale te markave "RODEO DRIVE" dhe "SCOTLAND" me 25% ulje (30% ulje bashke me berjen "share" te faqes tone).
Keto jane nder versionet me te fundit, me super cilesi si per levizje brenda qytetit ashtu dhe jashte tij.
Te pajisura me xham te jashtem te tejdukshem te levisshem kundra eres dhe insekteve.
Per info per kaska te caktuara shkruani msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Promocioni zgjat deri ne mbarimin e masave qe jane te disponueshme, keshtu qe nxitoni per te marre masen tuaj :)

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 00355 686334334