PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes MOBILJESmall Apple
22.03.2017, 20:18
Shes figorifer ne gjendje shum te mire kollone per bar-kafe cmimi 35.000,si dhe 4 tavolina te kompletuara me karrige cmimi 8.000.Rruga "Budi" pa hyre ne qytetin studenti.

Cel. : 0665507104

Cel. : 0665507104