PDA

Trego pamjen e plotė tė : Mbyllet Mobileri,Cmime nen kosto vetem 1 jave !!!SUPER OFERTE!!!!Mobileri Erika
21.03.2017, 19:11
Me rastin e mbylljes se aktivitetit Mobilieri Erika ofron cdo mobilje me cmime nen kosto.Cmime OKAZION deri ne fund te muajit Mars:
1.Kolltuqe 3+2 - 50.000 leke
2. Kolltuk Tresh = 15.000
3. Guzhine 3metra me akrilik + xham = 65.0000
4. Minibar MDF 2.5 metra = 38.000
5. Dhome Gjumi femijesh MDF = 75.000
6. Portmanto MDF 1.5 metra = 27.000
7. Kolltuk tek klasik = 15.000
8. Kredence me dy pasqyra = 29.000
9. Kend 2.8m X 2m = 80.000

Na vizitoni dhe perfitoni cdo gje ne nje oferte te jashtezakonshme!!!
Ndodhemi ''Rr Arkitekt Sinani'',tek Brryli.

Cel. : +355665268056

Tel. : +355665268056