PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes portmonto, 2 krevate, tavoline televizori 30.000 LekeSami.Thartori
20.03.2017, 19:06
Shiten 1 portmonto, 2 krevate dhe 1 tavoline televizori.Cmimi rreth 30000 leke (i diskutueshem)

Cel. : 0692481710