PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim xhupa sportiv dhe Klasik te kategorise PRO "SPIDI"Rider Style
17.03.2017, 13:39
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Shesim xhupa sportiv dhe Klasik te kategorise PRO "SPIDI"

Shesim xhupa High End premium te markes "SPIDI", te ardhur nga Italia.
Keta jane versionet me te fundit, me super cilesi per te apasionuarit dhe profesionistet e motorave.
Keta xhupa jane te lehte, vijne me mbrojtese te para-krahut, brrylit si dhe mbrojtese te supeve.
Te gjitha mbrojteset jane te cmontueshme nese doni ta doni ta perdorni xhupin edhe pa to.
Perdoren per cdo stine, kjo fale teknologjise dhe materialeve PREMIUM te perdorura per ti prodhuar.
Cmimet e xhupave fillojne qe nga 280 Euro. Per me shume info dergoni msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Disponojme te gjitha masat per modelet ne foto.

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 068 6334334