PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shesim Kaske Motori "SCOTLAND" per levizje ne qytet, 5400 Leke.Rider Style
17.03.2017, 13:40
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16730461_134115073772442_3030313516955331747_n.jpg ?oh=898300e7d19deb062d47094ce1954fd1&oe=59661BDD

Shesim Kaske Motori "SCOTLAND" per levizje ne qytet.

Shesim Kaske Motori te re origjinale te markes "SCOTLAND" te ardhur nga Italia.
Ky eshte nje nder versionet me te fundit, me super cilesi per perdoruesit e perditshem te qytetit.
E pajisur me xham te jashtem te tejdukshem te levisshem kundra eres dhe insekteve, edhe ne shpejtesi te larta.
E pajisur gjithashtu me shepa per ajrosje, duke e bere ideale per levizjen ne qytet.
E merrni me 20% ulje.
Ishte 50 dhe tani u be 40 Euro (Ose 5400 Leke).
Per info, dergoni msg ne inbox ose telefononi ne numrin e meposhtem.
Disponojme masat M dhe L te ngjyres se bardhe dhe te zeze per modelin ne foto.

Rider Style, eshte dyqani i pare dhe i vetem ne Shqiperi qe eshte plotesisht i dedikuar per entuziastet dhe profesionistet e motorave.
Ofrohen qe nga veshjet, xhupat me mbrojtje, kaskat, dorashkat dhe cdo lloj aksesor tjeter i mundshem.
Ju ftojme te na vizitoni nga e hena e deri ne te shtune nga ora 9 e mengjesit deri ne 8 te darkes.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17202918_163714677479148_1685020082514273837_n.jpg ?oh=b4bb724f9d68dc1210c431ee289143f7&oe=5933DE8D (https://goo.gl/maps/YghBkc9fJWq) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17201392_163714674145815_8359715201088133811_n.jpg ?oh=18d37a9c97274a530c7c8ccf44ff0bf4&oe=59641E3E (https://www.facebook.com/riderstyle33) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264741_163666014150681_1969101998902281309_n.jpg ?oh=acfc13f8ebcc3ed47e5e749170270299&oe=592D83F1 (https://www.instagram.com/riderstyle33)
(Klikoni ne ikonat per te pare vendodhjen e dyqanit, ose per te shkuar tek faqja jone ne Facebook ose ne Instagram)

Cel. : 068 6334334