PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Okazion 150.000 Lekegenit
13.03.2017, 09:10
Okazion shiten pajisjet e nje lokali 14 poltrona, 2 komplete kolltuqesh dyshse bashku me tavolinat, 4 stola te larte banaku + 2 tavolina, 8 ambazhura/ 4 per ambient te brendshem per tavan dhe 4 te tjeret jane per ambient te jashtem kunder lageshtires. dhe 3 ngrohese 2000 wat me korent. jane bere te reja me porosi as dy muaj te perdorur ne gjendje te shkelqyer.
cmimi 150000 i diskutueshem.

Cel. : 0692271751