PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, Shes gazeten origjinale"Miresia" e vitit 1996 e Fondacionit "Rrapush Xhaferri" 60 EuroKopeshti
12.03.2017, 19:11
Shes gazeten origjinale"Miresia" e vitit 1996 e Fondacionit " Rrapush Xhaferri"
si dhe Libreze dhe kontrate origjionale te Firmes "Gjallica" e vitit 1996.
Cel.0685480443.

Cel. : 0685480443