PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes 2 Lojera per PS4 (Uncharted 1,2,3 dhe Watch Dogs1) 6.000 Lekeaofc
11.03.2017, 11:05
Shes dy lojera per PS4. Uncharted Nathan Drake's Collection qe perfshin 3 lojera ne nje disc qe jane Uncharted 1,2,3 dhe Watch Dogs 1.

Uncharted eshte me kapak kurse Watch Dogs 1 ka vetem discun pasi kapaku i mungon.

Lojerat jane te perdorura por ne gjendje perfekte pune.

Ju lutem vetem SMS ose Whatsapp

Cel. : 0693746482