PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes dhome gjumi 90.000 Lekeaferditapupe
07.03.2017, 21:00
DHOME GJUMI NE FORME L-je, NGJYRE BEZH , ME 2 SUSTA QE ULEN DHE NGRIHEN DHE 2 DYSHEKE TEK ITALIAN.NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

Cel. : 0684054564