PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes truall 225 m 225.000 Euro (21 Dhjetori)001
06.03.2017, 15:24
Zona/Rruga : 21 Dhjetori

Shitet truall mbrapa Hotel ''Mondial'' tek 21 ''Dhjetori''.
Trualli ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem.
Mundet te jepet dhe me qera.
Pranohen nderrime me objekte te tjera plus diferencen ne cash nga ana juaj.
whatsapp:0686722222Cel. : 0692676520