PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Tavoline+karrige+dollap, te punuara me dru dhe rrimeso arreBiēiklisti
06.03.2017, 10:42
Tavoline+karrige+dallap, te punuar me dru dhe me rimeso.

Cel. : 0684010630