PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shitet dhome per femije 800 EuroANDREA30
04.03.2017, 13:54
Shitet dhome per femije prodhim cilesor italian e cila permban dollapin dhe librarine si ne foto,komodinen dhe mobiljen e krevatit.
Dhoma eshte e re pa perdorur. Shitet per aesye mosperdorimi.
Cmimi 800 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne 0684109062.

Cel. : 0684109062