PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes krevat te ri tek + dyshek per femije 250mije kek te dyja ( ngjyre roze per vajza )Jonbaro
08.03.2017, 08:48
Shes krevat tek per femije tek plus dyshek te paperdorur fare per vajza pasi koka dhe fundi i krevatit jane te pajisur me lekure ngjyre roze ( 250 mije leke te vjetra te dyja ) . Nr: 0676027707