PDA

Trego pamjen e plotė tė : shesShpetimi al
01.03.2017, 10:38
Zona/Rruga : Skenderbej, Kamez

Shitet Truall me siperfaqe 1000 m2 ne Rr.Skenderbej Kamez, Tirane me cmim oferte 60,000 Euro i
diskutueshem, prona eshte me hipoteke te rregullt dhe eshte i pershtatshem per ndertim shtepie
apo cdo ndertim tjeter, prona ndodhet afer nga rruga kryesore dhe ka rruge te mjaftueshme kalimi.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na telefononi ne:


Cel. : 0692380690