PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje tė vazhdueshme Toner dhe Drum per MFP”RMSA
27.02.2017, 14:46
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ

Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Blerje tė vazhdueshme Toner dhe Drum per MFP” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Blerje Toner dhe Drum per MFP” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 07.03.2017, ora 17:00

Adresa e dorėzimit tė ofertės:
RMSA, Sheshi “Karl Topia” , Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

Pėrshkrimi i shėrbimit dhe tė matrialeve qė kėrkohen:
RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) subjekt me veprimtari tregtimt Toner Origjinal dhe Drum Origjinal tė Ēertifikuara pėr furinizim tė vazhdueshėm.
Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.
· Eksperiencė mbi tregtimin e Tonerave dhe Drum: Minimumi 3 Vite
· Produktet tė jenė sipas Stantarteve Europiane (CE)