PDA

Trego pamjen e plotė tė : tenda me qira per dasma kuzhinier tavolina dhe stola 0682290127tenda
07.04.2017, 11:02
Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ
per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me
cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar..
Tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. Se bashku me to
vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
Per me shum info klikoni ne faqen http://qadraperdasma.wordpress.com (http://qadraperdasma.wordpress.com)
Ose na kontaktoni ne nr 0682290127