PDA

Trego pamjen e plotė tė : www.arredodue.alARREDO - DUE
12.03.2018, 10:06
ARREDO-DUE , prej vitit 2002 ne tregun e paisjeve industriale profesionale per bare, restorante, pasticeri, piceri, furra buke, supermarkete dhe aksesore te ndryshem.

- Pergjigjemi ne kohe rekord me garanci dhe suport teknik.
- Konsulence dhe projektim arkitekture per ambjentet tuaja.
- Cmimet me te mira ne treg.

Kontakt 0672012232
Adresa: Tirane, Casa Italia Kati 3

www.arredodue.al