PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje te Vazhdueshme DetergjenteRMSA
20.02.2017, 15:05
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ

Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Blerje tė vazhdueshme Artikuj Pastrimi” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Blerje Artikuj Pastrimi dhe te” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 27.02.2017, ora 17:00

Adresa e dorėzimit tė ofertės:
RMSA, Sheshi “Karl Topia” , Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

Pėrshkrimi i shėrbimit dhe tė matrialeve qė kėrkohen:
RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) subjekt me veprimtari tregtim Artikuj pastrimi tė Ēertifikuara pėr furinizim tė vazhdueshėm.
Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.
· Eksperiencė mbi tregtimin e Artikujve tė Artikujve Pastrimit : Minimumi 3 Vite
· Matrialet tė jenė sipas Stantarteve Europiane (CE)
· Levrimi i artikujve i menjėhershėm.