PDA

Trego pamjen e plotė tė : Ventilator 20w (2.500 leke)ALDI 28
12.03.2017, 22:19
VENTILATOR . 20W. SHUME EKONOMIK. I VOGEL & PORTABEL. PAK I PERDORUR. KOKA ULET DHE NGRIHET SIPAS DESHIRES. KABULLI GOXHA I GJATE. MADE IN TAIWAN.
ĒMIMI OKAZION : 2.500 lekė ; 0697221465 : what's app - VIBER - SMS - TEL