PDA

Trego pamjen e plotė tė : paisje pasticerieklodi.lasku27@gmail.com
17.02.2017, 22:45
Oferte!

Ofrojme pajisje pasticerie.Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje pasticerie banak, frigorifer reklamimi dhe furre profesionale. Me cmime te arsyeshme . Per me shume informacion mund te kontaktojme ne numrin 0699677563.Vendndodhja ne Tirane.