PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Dollap 6.500 LekeGenti014
28.02.2017, 16:08
Shes dollap me dy kanata dhe 2 sirtar. Shitet 7000 leke te reja

Cel. : 0696041050