PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Dyshek 37.900 LekeDysheke
13.02.2017, 11:03
394715394716394714394715394716394714

Dimensioni 120/190 (i paperdorur)
Dysheku Aloe Vera, ėshtė shtesa e fundit nga gama e dyshekėve me sfungjer memory.
Ai pėrmban 40mm sfungjer memory elastik-visco tė cilėsisė mė tė lartė e qepur direkt nė mbulesėn,
Shtresa e sipėrme mbėshtetėse komode 140mm sfungjeri Ecocell.

brenda ne costo dhurojm rrjete me flet bambu
dhe nje karroce te perdorur per femije!!

Cel. : 0674826504