PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes pajisje Rubinet Dixhital me Ngrohje 5.990 LekeSherbime Psikologjike Ergi
09.02.2017, 15:11
Rubinet Dixhital me Ngrohje
Ujė i ngrohtė nė vetėm pak sekonda
Ekran dixhital
Rrotullim i rubinetit 360 gradė
Siguri maksimale
Kursen energjinė elektrike

CE Certifikim, i cili tregon qė ky produkt ėshtė konform rregullave Europianė tė shėndetit, sigurisė dhe mbrojtjes mjedisore


Cel. : 069 52 11 523