PDA

Trego pamjen e plot t : Tirane, shes truall 1.600 m 125 Euro/mGentianZh
07.02.2017, 15:14
Shitet truall ne krah te ish Universitetit Kristal,ne Autostraden Tirane-Durres,me infrastrukture te parametrave shume te mire dhe shume e pershtatshme sidomos per vila banimi ose cdo biznes tjeter ne sherbim te zones.Prona eshte e hipotekuar.

Cel. : 0692139182