PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lajmėrim pėr kontraktim mėsuese tė Gjuhės AnglezeCaritas Albania Sektori Anti trafik
03.02.2017, 20:04
Lajmėrim pėr kontraktim mėsuese tė Gjuhės Angleze


Titulli i Projektit: Strehim dhe akses pėr fuqizim dhe reduktimin e rrezikut tek gratė dhe vajzat
Zbatues i Projektit: Caritas Shqiptar
Afati i aplikimit: 9 shkurt 2017
Email: caritasalbania@caritasalbania.org

Caritas Shqiptar dhe CRS (Catholic Relief Services – Caritas Amerikan) do tė zbatojnė njė projekt 9 mujor nė lidhje me strehimin dhe aksesin pėr fuqizimin dhe reduktimin e rrezikut pėr gratė dhe vajzat refugjate. Financimi i projektit ėshtė bėrė i mundur nga Qeveria Angleze me qėllim rritjen e aksesit nė shėrbime dinjitoze dhe tė pėrshtatshme pėr gratė dhe vajzat nė grupet e rrezikuara.

Pėr kėtė arsye Caritas Shqiptar kėrkon tė kontraktojė njė mėsues i gjuhės Angleze pėr tė rritur dhe fėmijė nė Qendrėn e Azilkėrkuesve nė Babrru. Mėsimi i gjuhės do tė kryhet nė mjediset e qendrės. Fėmijėt janė nga mosha 6-14 vjeē.

Dokumentacioni i nevojitur nė rast tė njė kompanie

· Licensė pėr ushtrim aktiviteti
· Nipt-i
· Ekstrakt QKR i tre muajve tė fundit
· Vėrtetim nga Tatimet qė nuk janė debitor
· CV e kompanisė

Dokumentacioni i nevojitur nė rastin e njė individi

· Letėr motivimi
· CV e detajuar
· 2 referenca nga punonjės tė mėparshėm

Afati i dorėzimit

Dokumentat e nevojitura duhen tė dėrgohen me postė ose dorazi tė mbyllura nė zarf dhe tė vulosura, nė adresėn e mėposhtme brenda datės 9 shkurt 2017, ora 16:00.

Adresa: Rruga -Don Bosko; Nr. 4 Tiranė; Tel: + 355 4 22 30088; Fax: + 355 4 22 34327

Kriteri
Mėsuesi i Gjuhės preferohet tė jetė femėr pėr shkak tė grupit me tė cilin do tė punoj