PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, oferte Shiten mobilje Farmacie 170.000 Lekeendri1111
03.02.2017, 19:31
Shiten mobiljet e nje farmacie.Disponojme banak 2.4m te gjate 40cm te gjere dhe 1m te larte ,banaku eshte i ndare ne rafte dhe sirtare
per medikamentet dhe kompjuterin.Disponojme dhe 13 rafte te ndare me xhame , entjef dhe melamine.Raftet jane te larte 2.2m te gjate 1m
dhe pjesa e siperme eshte 25cm dhe e poshtem 40cm. Raftet jan te llogaritur qe ti pershtaten cfardo lloj ambieti.
Vlera e blerjes se rafteve dhe banakut ka qene 350000 te reja. Cmimi170000 i Diskutueshem. Vetem telefonata serieze.

Cel. : 0692116336

Cel. : 0692116336