PDA

Trego pamjen e plotė tė : Lajmėrim pėr kontraktim parukiereCaritas Albania Sektori Anti trafik
03.02.2017, 19:54
Lajmėrim pėr kontraktim parukiere

Titulli i Projektit: Strehim dhe akses pėr fuqizim dhe reduktimin e rrezikut tek gratė dhe vajzat
Zbatues i Projektit: Caritas Shqiptar
Afati i aplikimit: 9 shkurt 2017
Email: caritasalbania@caritasalbania.org

Caritas Shqiptar dhe CRS (Catholic Relief Services – Caritas Amerikan) do tė zbatojnė njė projekt 9 mujor nė lidhje me strehimin dhe aksesin pėr fuqizimin dhe reduktimin e rrezikut pėr gratė dhe vajzat refugjate. Financimi i projektit ėshtė bėrė i mundur nga Qeveria Angleze me qėllim rritjen e aksesit nė shėrbime dinjitoze dhe tė pėrshtatshme pėr gratė dhe vajzat nė grupet e rrezikuara.

Pėr kėtė arsye Caritas Shqiptar kėrkon tė kontraktojė njė parukiere e cila do tė ofrojė kurs bazik profesional pėr gra dhe vajza nė qendrėn e azilkėrkuesve nė Babrru. Personi do tė punojė me gra dhe vajza nga shtete tė ndryshme duke u mėsuar krehje, prehje, lyerje flokėsh etj.


Dokumentacioni i nevojitur

· Licensė pėr ushtrim aktiviteti
· Nipt-i
· Ekstrakt QKR i tre muajve tė fundit
· Vėrtetim nga Tatimet qė nuk janė debitor


Afati i dorėzimit

Dokumentat e nevojitura duhen tė dėrgohen me postė ose dorazi tė mbyllura nė zarf dhe tė vulosura, nė adresėn e mėposhtme brenda datės 9 shkurt 2017, ora 16:00.

Adresa: Rruga -Don Bosko; Nr. 4 Tiranė; Tel: + 355 4 22 30088; Fax: + 355 4 22 34327

Vlefshmėria
Aplikantėt duhet tė jenė tė regjistruar nė institucionet financiare dhe tatimore sipa