PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine kafeje ekspres 3 grupsh marka wega 45.000 Lekeekspres2008@hotmail.com
02.02.2017, 20:32
ekspres 3 grupsh marka wega shum i paster dhe ne gjendje shum e mir,,,

Cel. : 0682885322