PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender Blerje tė vazhdueshme artikuj kancelarie LekeRMSA
31.01.2017, 12:19
KĖRKESĖ PĖR OFERTĖ

Lėnda: Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Blerje tė vazhdueshme artikuj kancelarie” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Blerje artikuj Kancelarie” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 07.02.2017, ora 16:00

Adresa e dorėzimit tė ofertės:
RMSA, Sheshi “Karl Topia” , Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

Pėrshkrimi i shėrbimit dhe tė matrialeve qė kėrkohen:
RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) ose mė shumė subjekte me veprimtari tregtim artikuj Kancelarie pėr furinizim tė vazhdueshėm.
Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.
· Eksperiencė mbi tregtimin e artikujve kancelarie : Minimumi 3 Vite
· Matrialet tė jenė sipas Stantarteve Europiane (CE , ISO)
· Levrimi i artikujve i menjėhershėm (perveē artikujve specifik qė kanė nevojė pėr porosi)