PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, Shes Makinė Qepėse Origjinale “Butterfly” 10.000 LekALDI 28
08.03.2017, 23:14
Makinė Qepėse Origjinale “Butterfly”

E pėrdorur dhe nė gjendje tė mirė. Shumė komode dhe portabėl. Hapet dhe mbyllet kollaj. Zė pak vend siē shihet nė foto. Manuale dhe praktike nė punim. Nga modeli mė i famshėm pėr makinat qepėse manuale BUTTERFLY. Nė ēdo moment e gatshme pėr ta provuar.

Adresa: pranė ish-Stacionit tė Trenit, nė fillim tė Bulevardit Zogu I, pranė Martenitetit tė Vjetėr Tiranė.

Ēmimi 10.000 LEKĖ, i diskutueshėm.

CEL: 0697221465
Whats’app, VIBER , SMS, TEL,[/SIZE]