PDA

Trego pamjen e plot t : Prishtine, shes toke 30.500 m 100 Euro/m (rruga Prishtine-Shkup)mentarxh
27.01.2017, 15:17
Zona/Rruga : rruga Prishtine-Shkup

Toka e cila eshte ne shitje gjindet ne km 7 nga Prishtina ne autostraden qe lidhet me Shkupin, Shqiperin dhe shum qytete tjera te Kosoves.
Ka dalje ne rrugen kryesore-autostrad diku rreth 54 m dhe mbrapa toka ka dalje 95m ne rrugen tjeter e cila pjese tani po behet zone industriale.
Kontakti:+38649206068
Bashkangjitur eshte parcela.


Cel. : +38649206068