PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, tender “Blerje tė vazhdueshme matriale elektrike”RMSA
15.02.2017, 09:38
Kėrkohet ofertė pėr pjesmarrje nė proēedurėn e tenderit te hapur “Kėrkesė pėr ofertė” me objekt “Blerje tė vazhdueshme matriale elektrike” pėr organizatėn jo-qeveritare “Shėrbimet Shqiptare pėr Refugjatė dhe Migrantė”.

Jeni tė ftuar tė dorėzoni ofertėn tuaj nė zarf tė mbyllur me vulė me emėrtimin “Ofertė pėr prokurim Blerje matriale elektrike” pranė zyrave tė organizatės sonė deri mė datė 22.02.2017, ora 15:00

Adresa e dorėzimit tė ofertės:
RMSA, Sheshi “Karl Topia” , Godina “Trema Engineering 2”, kati 3, ap. 6, Tiranė - http://rmsa.al/

Pėrshkrimi i shėrbimit dhe tė matrialeve qė kėrkohen:
RMSA ėshtė e intresuar pėr tė kontraktuar 1 (njė) ose mė shumė subjekte me veprimtari tregtim Matriale elektrike tė Ēertifikuara pėr furinizim tė vazhdueshėm.
Tė gjitha subjektet e interesuara qė pėrmbushin kriteret dhe kushtet janė tė ftuara tė dorezojnė propozimin e tyre me zarf tė mbyllur.
· Eksperiencė mbi tregtimin e Matrialeve elektrike : Minimumi 3 Vite
· Matrialet tė jenė sipas Stantarteve Europiane (CE , ISO)
· Levrimi i artikujve i menjėhershėm (perveē artikujve specifik qė kanė nevojė pėr porosi)

Dokumentacionin e gjeni tė bashkangjitur nė njoftim.
Pėr cdo pyetje mund te na shkruani ne email: rmsa.prokurime@gmail.com