PDA

Trego pamjen e plotė tė : Okazioooon Shitet ose nderrohet skaf Molinari me dhome.Cun_Shijaku
01.05.2018, 19:35
http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=389591&d=1485112900

Shitet ose nderrohet skaf Molinari semicabinato. 5.70 m i gjate me dhome.
Skafi eshte me dhome tavoline ngrenie, dysheke per banjo dielli, dush i jashtem.
Me dogane te paguar i regjistruar me flamur Shqiptar.
Skafi eshte ne gjendje shume te mire, ideal per familje qe duan te shijojne bukurite e bregdetit Shqiptar.
I kompletuar me paisjet e shpetimit per 8 persona.
Aresyeja e shitjes kalim ne kategori me te madhe. Shitet edhe pa motorre cmimi i diskutueshem. Me motorr Suzuki 100 kuaj 2 kohesh + motorr ndihmes cmimi i diskutueshem. Me motorr Honda 130 kuaj 4 kohesh pothuajse i ri shume pak i perdorur dhe super ekonomik + motor ndihmes cmimi okazion. Mundesi blerje edhe per karrel tek aks me dogane te paguar 1000€ plus cmimit te skafit (nuk shitet vetem karreli).
Mund te nderrohet edhe me makine + diferencen

Cel. : 0676676666