PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Paisje Kateringu per biznesePrespa Invest shpk
20.01.2017, 15:42
Shiten paisje kateringu per te interesuarit.

Paisjet e kateringut perfshijne:

- Frigorifer Ngrohje
- Frigorifer Ftohje
- Frigorifer banak me xham, 2 cope
- Ekspres Kafeje

Produktet jane perdorur per nje kohe te shkurter dhe jane ne gjendje optimale,

Per detaje mbi specifikat e produktit dhe cmimin, mund te paraqiten ne adresen: Rr. Gjergj Balshaj, Nr.6 (ish-praktiker)Cel. : 0697004050

Cel. : 069700