PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Shes Paisje Kateringu per biznesePrespa Invest shpk
18.01.2017, 10:36
Shesim paisje kateringu per biznese.

Seti i paisjeve eshte i kompletuar dhe permban gjithashtu serviset e pjatave, lugeve, pirunjve dhe thikave

Pasijet e kateringut jane blere te reja dhe jane perdorur per nje periudhe prej vetem 1 viti e 6 muaj. Pra jane ne nje gjendje optimale

Te interesuarit mund te shohin paisjet ne vend, ne adresen: Rr. Gjergj Balshaj Nr. 6, Tirane (godina e ish-praktiker)
Cel. : 0697004050

Cel. : 0697004050