PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Krevat per femije 0-8 vjec 25.000 LekeAr mu
16.01.2017, 10:15
Krevati eshte ne gjendje perfekte I ardhur nga jashte.Ka dyshekun dhe mbrojteset .

Cel. : 0692365244