PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, okazion Mobilje okazion per kopesht femijeshNoid
17.01.2017, 22:08
Shiten okazion mobilje moderne dhe atraktive per kopesht femijesh.Te perdorura vetem 1 vit.
Cdo gje qe i nevojitet nje kopshti modern femijesh per nje kapacitet prej 40 femijesh shiten okazion.
Duke filluar qe nga krevatet,jorgan,dysheqe, tavolina, karrige, rafte, mjete pune, lodra te shume llojshme guzhine gatimi,kondicioner, sistem kamerash,mobilje zyre etj, dhe nje kend gjigand lojrash.
Per te interesuarit ju lutem na kontaktoni ne nre tel 0699807885

Cel. : 0699807885