PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Tavoline e madhe me 4 karige 150 EuroAlban Selami
09.01.2017, 15:26
Tavolina dhe kariget jan blere para 4 muajsh ne qese tek Jysk dhe jan akoma te reja pasi nuk jan perdorur fare.
Cel. : 06765425638