• Tirane, ofroj vend pune Menaxher Parkimi

“Tirana Ring Center” është Qendra më e re Polifunksionale në Tiranë, me siperfaqe totale ndërtimi prej 55.000 m2, më e madhe brenda qytetit, me një shumëllojshmeri shërbimesh duke përfshire një Qendër Tregëtare me më shumë se 70 Marka Ndërkombëtare, Hipermarket, Restorant Panoramik, Spa, Fitness, ambjente argëtimi për fëmijë, Pistë Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkëkohore dhe Apartamente të ndërtuara sipas Standarteve Europiane duke përdorur tekonologji Inovative.

Qendra Tregëtare Tirana Ring Center kerkon te punësoje: “Menaxher Parkimi"

Detyrat dhe Pergjegjesite:


- Menaxhon njesine dhe stafin e parkimit dhe sigurohet per hartimin dhe zbatimin e procedurave te parkimit;
- Bashkepunon ngushte me departamentin e IT ne lidhje me programin e shitjes;
- Mer pjese ne perzgjedhjen e stafit te parkimit se bashku me departamentin e Burimeve Njerezore, organizon turnet e stafit dhe kontrollon realizimin e detyrave te perditshme;
- Perpilon raporte te rregullta ne lidhje me ecurine e punes dhe raporton tek menaxherja e pergjithshme;
- Bashkepunon me njesite dhe menaxheret e njesive perkatese sipas çeshtjeve te caktuara lidhur me parkimin;

Kriteret:

-Te kete perfunduar arsimin e larte;
-Eksperienca të meparshme pune ne kete fushe perben avantazh;
-Të njohë mirë gjuhën Angleze (Gjuhet e tjera përbëjnë avantazh);
-Të jetë i shkathët, dhe bashkepunues me koleget dhe klientet;
-Të jetë i përkushtuar në punë dhe të kryej me përpikmeri detyrat e caktuara;
-Të jetë Fleksibel me oraret;


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj me Fotografi në adresën e e-mail-it: hr@ring.al brenda dates 20.01.2017

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj ploteson kriteret kualifikuese te siperpermendura.


Tel. : +355 4 450 42 51
 


Apply WhatsApp
Back
Top