PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, oferte frigorifer Pajisje Pasticerieklodi.lasku27@gmail.com
13.01.2017, 14:54
Oferte!

Ofrojme pajisje pasticerie.Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje pasticerie banak, frigorifer reklamimi dhe furre profesionale. Me cmime te arsyeshme . Per me shume informacion mund te kontaktojme ne numrin 0699677563.Vendndodhja ne Tirane.
386040386041386039

Cel. : 0699677563

Cel. : 0699677563