PDA

Trego pamjen e plot t : Lezhe, shes toke ne bregdet 1.000 m 35.000 Euro (Tale)Apartamente Ne Shitje Tirane
06.01.2017, 22:45
Zona/Rruga : Tale

Shiten 1.000 m2 Toke ne bregdetin e Tales , ne Lezhe.
Afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca.

E pershtatshme per ndertim,
Vila ose Hotele, deri ne 5 kate.
Me dokumentacion te rregullt.


Cmimi:35.000 Euro


Tel.069 77 63 141