PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes Kolltuqe dhe tavolina. 75.000 LekeA N
02.01.2017, 11:44
6 KOMPLETE KOLLTUQESH BASHKE ME TAVOLINA , per ambjent te jashtem dhe te brendshem . Ne gjendje shume te mire, 75000 Lek te gjitha. Per me shume na kontaktoni.


Tel. : 0692294557

Cel. : 0692294557