PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes makine kafeje Ekspres kafeje 100Edison94
30.12.2016, 10:22
Ekspres kafeje pothuajse i pa perdorur. Me kafe te bluar.
Dhe me garanci 5 muaj

Cel. : 0684086308

Cel. : 0684086308