PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes hekur hekur rrobash 12.000 Lekelori lorena
22.12.2016, 18:25
shitet hekur rrobash me avull
me bolier uje
ideal per shtepi dhe erobaqepsi .
i ardhur nga italia
i pa perdorur .
marka e njohur stirella !

Cel. : 0675457125