PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes kalorifer 5.500 Leke + ngrohes Delonghi 3500 Lekė + ngrohes tjeter 2000 LekėAda..
22.12.2016, 17:20
Shesim me oferte.
Kalorifer 2 vjet i pėrdorur dhe nė gjendje tė mire pune 5.500 Lekė
Ngrohes Delonghi nė gjendje shumė tė mire 1 vit i pėrdorur 3.500 Lekė
Ngrohes tjeter 3 vjet i pėrdorur nė gjendje te mire pune 2.000 Lekė

Arsyeja qė shiten, ėshtė sepse kemi vendosur sistem ngrohje pėr gjithė ambjentet.

Te interesuarit mund te kontaktojnė:
E hene - E shtunė
10:00-18:00

Cel. : 0692679455