PDA

Trego pamjen e plotė tė : Tirane, shes 2 bicikleta Mountainbike 17.000 Leke/ secila ose 30000 leke te dyjaIrida.Irida
26.05.2020, 17:23
Ngjyra.....: e kuqe

Shiten 2 bicikleta Mountinbike(bicikletat ne Foto), jane 1 muaj te perdorura dhe shiten per arsye mosperdorimi.

17000\9te reja) leke secila ose 30000 leke te dyja.

0676505914

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=380725&d=1480871510