PDA

Trego pamjen e plotė tė : Durres, shes frigorifer frigorifer i vogel 5000 lekFatjet
07.12.2016, 21:16
Shes frigorifer i perdorur dhe ne gjendje te mire pune.
Cmimi i i diskutushem.
Faleminderit380062380062

Cel. : 0676038763